Wybór języka:
 • pl
 • en
 • de
 • O naszej firmie

  Lizurej – Producent drzwi i okien

  Początki firmy „Lizurej” to rok 1937, kiedy to Mieczysław Lizurej wykonuje pierwsze prace stolarskie. Podczas wojny Mieczysław Lizurej wyjeżdża do Drezna zbierając doświadczenie w produkcji stolarki drewnianej. Po powrocie do kraju kontynuuje swoje zamiłowanie i zajmuje się produkcją okien i drzwi drewnianych.

  Dzięki takiemu doświadczeniu i uzyskanej precyzji firma Lizurej staje się uznaną firmą wśród swoich klientów.

  img_about1 img_about2

  81 lat tradycji

  img_about3 img_about4
  Kolejny przełom to rok 1977, kiedy syn Mieczysława – Zbigniew wraz ze swoją żoną Teresą zakładają firmę „Lizurej”, które do chwili obecnej jest przez nich prowadzona – do pomocy dołączyli jeszcze dwaj synowie – Tomasz i Norbert.
  Początki działalności nie były proste, lecz wraz z powiększającym się gronem zadowolonych klientów następował rozwój firmy „Lizurej”. Z biegiem czasu udało się stworzyć w pełni profesjonalny, wyposażony w najnowsze maszyny i technologie zakład produkcji stolarki drewnianej. W swojej 31-letniej karierze Pan Zbigniew Lizurej wyszkolił 30 uczniów w rzemiośle stolarskim. Dzięki tak wielkiemu doświadczeniu, chęci do pracy i rozwoju, inwestycji w najnowsze technologie oraz postawieniu na jakość wykonaniu produktów drewnianych firma Lizurej jest coraz bardziej uznaną firmą wśród klientów nie tylko z Polski, ale również zza granicy np. Koln, Paryż, Berlin, Pulheim, Horbam, Necka, Prelouc.
  img_about5
  img_about6
  img_about7