O naszej firmie

Lizurej – Producent drzwi i okien

Początki firmy „Lizurej” to rok 1937, kiedy to Mieczysław Lizurej wykonuje pierwsze prace stolarskie. Podczas wojny Mieczysław Lizurej wyjeżdża do Drezna zbierając doświadczenie w produkcji stolarki drewnianej. Po powrocie do kraju kontynuuje swoje zamiłowanie i zajmuje się produkcją okien i drzwi drewnianych.

Dzięki takiemu doświadczeniu i uzyskanej precyzji firma Lizurej staje się uznaną firmą wśród swoich klientów.

img_about1 img_about2

81 lat tradycji

img_about3 img_about4
Kolejny przełom to rok 1977, kiedy syn Mieczysława – Zbigniew wraz ze swoją żoną Teresą zakładają firmę „Lizurej”, które do chwili obecnej jest przez nich prowadzona – do pomocy dołączyli jeszcze dwaj synowie – Tomasz i Norbert.
Początki działalności nie były proste, lecz wraz z powiększającym się gronem zadowolonych klientów następował rozwój firmy „Lizurej”. Z biegiem czasu udało się stworzyć w pełni profesjonalny, wyposażony w najnowsze maszyny i technologie zakład produkcji stolarki drewnianej. W swojej 31-letniej karierze Pan Zbigniew Lizurej wyszkolił 30 uczniów w rzemiośle stolarskim. Dzięki tak wielkiemu doświadczeniu, chęci do pracy i rozwoju, inwestycji w najnowsze technologie oraz postawieniu na jakość wykonaniu produktów drewnianych firma Lizurej jest coraz bardziej uznaną firmą wśród klientów nie tylko z Polski, ale również zza granicy np. Koln, Paryż, Berlin, Pulheim, Horbam, Necka, Prelouc.
img_about5
img_about6
img_about7