Wybór języka:
 • pl
 • en
 • de
 • Wybór drzwi wewnętrznych

  Wybór drzwi wewnętrznych bywa trudną decyzją i nie może być przypadkowy. Odpowiednio dobrane drzwi wewnętrzne zdobią wnętrze i zapewniają nam komfort.
  Pełnią one kilka funkcji. Stanowią przegrody pomiędzy pomieszczeniami, wyznaczają granice. Mają za zadanie wyciszyć wnętrze, zatrzymać
  ciepło, oraz zapewnić dopływ światła czy odpowiednią wentylację.

  W każdym z pomieszczeń w domu drzwi będą mieć inne funkcje i zadania. W sypialni powinniśmy zdecydować się na drzwi o lepszej izolacji akustycznej, w łazience natomiast z otworami wentylacyjnymi.

  Poza praktycznymi zadaniami jakie spełniają drzwi, są również dekoracją wnętrza. W zależności od materiału z jakiego zrobione są drzwi wewnętrzne, koloru i ich stylu, nadają one wnętrzu określonego charakteru. Drzwi wewnętrzne mogą być pełne lub z przeszkleniami, drewniane lub z płyty MDF, aluminiowe czy szklane. Sposób otwierania drzwi również ma wpływ na ich funkcjonalność i charakter.

  Wybierając drzwi do wnętrza, warto przemyśleć wszystkie te kwestie, by potem cieszyć się pięknem i funkcjonalnością posiadanych drzwi.